گروه بازرگانی آراد | حمل و ترخیص کالا | صادرات و واردات | خدمات DOOR TO DOOR

خدمات DOOR TO DOOR
خدمات Door to Door چیست؟
تعریف ساده خدمات door to door این است که شرکت ارائه دهنده خدمات بازرگانی، کالای مشتری را از درب کارخانه فروشنده و یا محلی که از پیش تعیین شده است تحویل می گیرد.سپس کالا را با انجام تشریفات گمرکی از کشور مبداء خارج کرده و به وسیله حمل هوایی یا حمل دریایی به گمرک کشور مقصد می رساند. آنجا نیز پس از طی تشریفات گمرکی و ترخیص کالا، از طریق سیستم حمل زمینی، کالا را به درب محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.اگر چه فرایند ذکر شده در بالا بسیار کوتاه و مختصر بیان شده است اما باید گفت که ارائه خدمات door to door مراحل خاص خود را داشته و شرکتی که این خدمات را ارائه می دهد، می بایست دارای سیستم یکپارچه بازرگانی باشد تا این فرایند را به بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن انجام دهد.شرکت بازرگانی آراد در ارائه خدمات door to door گزینه های مختلف حمل و نقل کالا را به تجار ارائه خواهد داد. با توجه به نیاز و انتظارات طرف قرارداد، یکی از چند روش حمل و نقل کالا انتخاب خواهد شد. در واقع انتخاب روش حمل و نقل تحت تاثیر دو عامل اصلی حجم/وزن کالا و  مهلت ارسال است. همچنین تفاوت اصلی بین حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی، زمان حمل و نقل است. در حقیقت، حمل و نقل هوایی بسیار سریع تر از حمل و نقل دریایی صورت می گیرد.
 
ویژگی های شرکت های ارائه دهنده خدمات door to door
اما بیایید به ویژگی هایی که یک شرکت ارائه دهنده خدمات door to door باید داشته باشد نگاهی بیندازیم. به عنوان نمونه شرکت آراد خیلی پیش از شروع این فرایند نیز در کنار مشتریان خود است. اگر به تعریف بالا دقت کرده باشید شروع خدمات door to door از زمانی است که مشتری نوع کالا و میزان آن و محل دریافت کالا از فروشنده را تعیین می کند، اما خدماتی که این شرکت ارائه می دهد از چند گام پیش از این شروع می شود.ابتدا به مشتریان خود مشاوره های لازم در خصوص واردات کالای مورد نظر آنها را ارائه می دهد. سپس در یافتن بهترین نمونه از محصول مورد نظر آنها که با کیفیت و قیمت مناسبی باشد به آنها کمک می کند که این خدمت در اصطلاح منبع یابی نامیده میشود. علاوه بر این در صورتی که مشتری خود تمایل به حضور در مرحله کاری منبع یابی داشته باشد او را با یک مترجم زبان مسلط به زبان فارسی همراهی می کند.
 
حمل سریع 
پس از آنکه به فروشنده های بهتر و نمونه های اولیه کالای مورد نظر مشتری رسیدیم، در صورتی که مشتری در کشور صادر کننده حضور نداشته باشد با خدمات حمل هوایی، نمونه غیرتجاری (سمپل) را در سریع ترین زمان ممکن برای وی ارسال می کنیم. پس از گذشت تمامی این مراحل نوبت به شروع فرایند خدمات door to door می رسد که کالا را از درب کارخانه یا شرکت فروشنده تحویل گرفته و به درب آدرس مورد نظر مشتری ارسال می کنیم.
 
خدمات door to door شرکت بازرگانی آراد
گروه بازرگانی آراد، همراه با سابقه بیش از ۲۰ سال فعالیت بازرگانی و بهره گیری از پرسنل با تجربه ، متخصص و با انگیزه، و همچنین دارا بودن دفاتر بازرگانی در شهرهای تهران، اصفهان، دبی، مسکو ، گرجستان ، گوانجو و ترکیه توانایی انجام سریع و دقیق کلیه خدمات بازرگانی را به مشتریان خود دارد.علاوه بر این گروه بازرگانی آراد همراه با عقد قراردادهای بین المللی همکاری و بهره گیری از شرکت های بزرگ حمل دریایی، سرویس های حمل کالا از طریق دریا را در سطح حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهد.این شرکت با برخورداری از دو خط هوایی مستقیم و غیر مستقیم از طریق معتبر ترین خطوط هوایی بین المللی از شهرهای مختلف جهان به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) نسبت به حمل کالای مشتریان خود به صورت عمده و خرده به صورت روزانه مشغول فعالیت است.
سایر خدمات گروه بازرگانی آراد
چرا گروه بازرگانی آراد؟
20
بیش از 20 سال تجربه خدمات بازرگانی
250
دارای بیش از 250 کارشناس فعال
20
خدمات بازرگانی در بیش از 20 کشور
24
ارائه خدمات 24 ساعته

تماس از طریق واتساپ