گروه بازرگانی آراد | حمل و ترخیص کالا | صادرات و واردات | ترخیص کالا از گمرک

ترخیص کالا از گمرک
ترخیص کالا کاری بسیار وقت گیر و پیچیده ای است و نیاز به تجربیات قبلی و آشنایی با مراحل کار در گمرکات کشور دارد .گروه ترخیص کالا و بازرگانی آراد از با سابقه ترین مجموعه های خدماتی در زمینه مشاوره و ترخیص کالا از گمرکات کشور می باشد که با در اختیار داشتن متخصصان فعال و مجرب همواره توانسته موجب رضایت و آرامش افراد را فراهم آورد و با بهبود دائمی در ارائه خدمات گمرکی جایگاه ویژه ای در بین مشتریان به خود اختصاص دهد. گروه ترخیص و بازرگانی آراد آماده ارائه سرویس های ترخیص کالا , حمل و نقل , اخذ ایران کد و گواهی استاندارد به شما عزیزان می باشد. کالای تجاری خود را با دریافت استانداردهای گمرک با کمترین زمان تحویل و هزینه ترخیص کالا مناسب ، به متخصصان ترخیص کالا و حمل و نقل بین الملل آراد بسپارید.
 
شرکت بین المللی بازرگانی آراد در زمینه های ذیل امکان ارائه خدمات را دارد :
 
  • ترخیص کالا از گمرک
  • ترخیص کالای تجاری
  • گمرک امانات پستی
  • خدمات صادرات و واردات
  • ثبت سفارش
  • کالای تجاری
  • دریافت استاندارد
 
ترخیص کالای تجاری خود را در معتبر ترین مرکز ترخیص کالا شرکت بازرگانی آراد تجربه نمایید.تجربه ما در ترخیص کالا سریع و آسان شما از گمرک می باشد که این اطمینان را به شما میدهیم که حرفه ای ترین افراد حمل و ترخیص کالا را به عهده داریم. تیم حرفه ای ترخیص کالای آراد با ارسال پروفرما و دیگر مدارک لازم پیش از ورود کالا به گمرک مقصد ، مراتب لازم را جهت ترخیص سریع کالا پشت سر گذاشته و به محض ورود کالا فرایند ترخیص آغاز میگردد.حتی اگر شما بصورت منظم کالای خاصی را وارد مینمایید و یا همواره وادات دارید.مشاوره با شرکت بازرگانی آراد راه حل های مناسبی را برای شما به ارمغان می آورد.
 
مدارک مورد نیاز جهت ترخیص کالا
 
- بارنامه حمل کالا
 
اعم از دریایی، زمینی و هوایی  Bill Of Ladingبرای محموله های دریایی، CPR برای محموله های زمینی و Airway Bill برای محموله هایی که بصورت هوایی حمل شده اند. بارنامه به تعریف در آئین نامه اجرائی قانون حمل ونقل و عبور کالاهای خارجی از قلمرو جمهوری اسلامی ایران سندی است مبین مالکیت کالا که حمل کننده یا نماینده وی پس از وصول کالا صادر مینماید وحاکی از حمل کالای معینی از یک نقطه (مبدا حمل) به نقطه دیگر (مقصد حمل) با وسیله مورد توافق (کشتی، کامیون، قطار، هواپیما یا ترکیبی از آنها) در مقابل کرایه حمل معین میباشد.
 
- ترخیصیه کالا
 
که در واقع سند تسویه حساب صاحب کالا و یا نماینده قانونی او با شرکت حمل ونقل بین المللی مربوطه است.
 
- قبض انبار
 
  در واقع گواهی تخلیه کالا در بندر مربوطه میباشد.
 
 - Certificate Of Origin
 
گواهی مبدا یا گواهی تایید صادرات کالا در کشور مبدا حمل که توسط اتاق بازرگانی کشور صادرکننده صادر میشود.
 
- نامه بانک به گمرک و ظهر نویسی اسناد
 
در مورد کالایی که برای آن گشایش اعتبار اسنادی LCشده است و یا بصورت برات اسنادی یا وصولی است بابت اعلام بلامانع بودن ترخیص کالا ازنظر بانک افتتاح کننده اعتبار اسنادی به گمرک.
 
- پیش فاکتور  یا Proforma Invoice
 
 که در واقع مدرک انعقاد قرارداد خرید صاحب کالا از فروشنده است و توسط فروشنده صادر میشود.
 
- فاکتور یا سیاهه خرید یا Invoice
که سند خرید کالا میباشد که توسط فروشنده صادر میشود.
 
- ثبت سفارش کالا
که همان مجوز بلامانع بودن ترخیص کالا از نظر وزارت بازرگانی است.
 
- بیمه نامه کالا
در صورت وجود.
 
- لیست عدل بندی  یاPacking List
که نمایاننده چیدمان کالا در محموله ارسالی میباشد و توسط فروشنده تنظیم میگردد.
 
- گواهی بازرسی   Inspection Of  Certificated
در صورت وجود که بنا به درخواست خریدار از فروشنده و تامین هزینه های آن  و در کشور مبدا توسط شرکتهای معتبر بازرسی صادر میشود . (در مورد بعضی از کالاها اخذ و ارائه آن ضروری میباشد.(
 
- گواهی سلامت کالا  Health Certificate
که صحت مهروامضای آن به تایید سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مبدا رسیده در صورتیکه کالا خوراکی، بهداشتی و یا آرایشی باشد.
 
و دیگر مدارک و اسناد از جمله گواهی حلال ، کاتالوگ، آنالیز و … حسب مورد.
 
لازم به ذکر است که بطور کلی و جز در مواردی که قوانین و مقررات  برای آن استثنایی قایل شده اند داشتن کارت بازرگانی الزامیست. همچنین ارائه روزنامه رسمی در مورد اشخاص حقوقی، جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری در مورد واحدهای تولیدی و وکالت نامه محضری از طرف صاحب کالا به ترخیص کار ضروری میباشد
سایر خدمات گروه بازرگانی آراد
چرا گروه بازرگانی آراد؟
20
بیش از 20 سال تجربه خدمات بازرگانی
250
دارای بیش از 250 کارشناس فعال
20
خدمات بازرگانی در بیش از 20 کشور
24
ارائه خدمات 24 ساعته

تماس از طریق واتساپ